O mnie

Dr n. med. Marcin Jadczak jest laryngologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Studia medyczne ukończył na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie w 2001 roku. Specjalizację w zakresie otolaryngologii – chirurgii głowy i szyi – realizował w Klinice ORL Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W czerwcu 2012 roku obronił doktorat w dziedzinie otolaryngologii. W roku 2007 ukończył naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej. Stale rozwija swoje zainteresowania zawodowe oraz kompetencje medyczne, zarówno w dziedzinie otolaryngologii, jak i medycyny estetycznej.

W czasie pracy zawodowej odbywał wiele staży. Najważniejsze z nich to staż w klinice chirurgii plastycznej nosa w Mediolanie, pod kierownictwem prof. P. Palmy – prezesa Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych Głowy i Szyi – uznawanego za najlepszego specjalistę chirurgii nosa w Europie oraz staż u prof. P. Adamsona, Prezesa Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych Głowy i Szyi w Toronto.

Był jednym z członków zespołu, który jako pierwszy w Polsce wykonał niezwykle skomplikowany zabieg cewnikowania zatok przynosowych (kierowali nim prof. D. Jurkiewicz oraz dr n. med. K. Szczygielski). Jako pierwszy w kraju wykonał zabieg liposukcji laserowej Slim Lipo. W trakcie pracy zawodowej łączy swoje zainteresowania medyczne, skupiając się na zabiegach chirurgii głowy i szyi, w szczególności zaś operacjach plastycznych nosa.The European Academy of Facial Plastic Surgery

Jest członkiem prestiżowej,
Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS).

 

      • Podziękowania Pacjentów

 

Oto kilka przykładowych operacji, które wykonał dr n. med. M. Jadczak.

(Fotografie poza zasłonięciem oczu nie były poddane obróbce w programach typu photoshop).