Operacja plastyczna nosa

Dr n. med. Marcin Jadczak wykonał pierwszą operację plastyczną nosa w Amsterdamie, w roku 2008. Od tego czasu ukończył specjalizację z otorynolaryngologii (2010), odbył staże u światowych sław chirurgii plastycznej nosa: prof. Palmy we Włoszech (dwukrotnie 2010, 2011) oraz prof. Adamsona w Toronto (2011), a następnie w 2012 r obronił doktorat.

Ale w międzyczasie – co najistotniejsze z punktu widzenia pacjenta – dr Jadczak z sukcesem wykonał też ponad pół tysiąca operacji plastycznych nosa. Operacje plastyczne nosa wykonuje każdego dnia, są one bowiem jego wielką pasją. Szerokie doświadczenie i świetne wyczucie estetyczne pozwala mu podchodzić indywidualnie do każdego przypadku. To sprawia, ze efekt końcowy jest bardzo naturalny, a pacjent zadowolony.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych opinii o prac dr M. Jadczaka, a korzystając z okazji za pośrednictwem niniejszej strony w na prośbę doktora serdecznie dziękujemy za wszelkie ciepłe słowa zamieszczane przez pacjentów na różnych portalach.

 

Pacjenci o dr Marcinie Jadczaku:

ZnanyLekarz.pl opinia z 14.05.2013r, podpisano gość

„Miesiąc temu przechodziłam rynoseptoplastke. Całkowicie oddałam się w ręce doktora i zaufałam co do kształtu nosa po operacji. Oczywiście przed operacją dostałam wizualizacje mojego nowego nosa więc wiedziałam czego się spodziewać. Na szczęście nie zawiodłam się a raczej miło zaskoczyłam. Doktor usunął mi garba, efekt był niesamowity. Po zdjęciu gipsu mimo opuchlizny nos był malutki, zgrabniutki i prosty, w dodatku wydaje mi się że wyglądał jeszcze lepiej niż na wizualizacji. Doktor dba o szczegóły i do każdego podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona i dozgonnie wdzięczna doktorowi za poprawę nosa. Bardzo miły, kontaktowy, kompetentny lekarz, którego z całego serca mogę polecić”

 

ZnanyLekarz.pl opinia z 13.09.2013r podpisano agnieszka

Doktor Jadczak poprawił mój nos. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Nos wygląda super! W końcu mogę oglądać zdjęcia swojego profilu 🙂 Doktor Jadczak to wyjątkowo zdolny człowiek. Bardzo dobry chirurg, rzeczowy, bardzo doświadczony, cierpliwy, a na dodatek fajny facet. PODZIWIAM i POLECAM !!!

 

ZnanyLekarz.pl opinia z 20 marca 2013  Podpisano: Bogusław

Miałem przyjemność poznać dr. Jadczaka przy okazji rynoplastyki mojego nosa. Uważam, że jest doskonałym fachowcem, który lubi to co robi i robi to bardzo dobrze. Mój nos, mimo że wcześniej był dwukrotnie złamany wygląda teraz tak jakby nigdy nic złego mu się nie przytrafiło 😉 Polecam tego specjalistę zarówno jako dobrego lekarza jak i miłego człowieka…

 

ZnanyLekarz.pl opinia z 17.10.2012r podpisano RW

 Jestem po operacji plastycznej nosa, wraz z prostowaniem przegrody. Zabieg wykonywał dr Jadczak w szpitalu Omega-med. Efekt zabiegu rewelacyjny, nie dość, że oddycham zupełnie inaczej, lepiej śpię to jeszcze poprawił się wygląd mojego noska :-). Jeżeli ktoś ma problemy z nosem, czy z przegrodą i zastanawia się nad wyborem lekarza w ręce którego ma się oddać, z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i przede wszystkim SUPER fachowiec.